Hakkımızda

Hakkımızda

E-Nilsa Yazılım ve İnteraktif Medya Ajansı profesyonel internet sitesi , web tasarımı, interaktif web uygulamaları geliştiren bir kuruluştur.

Farklı ve Müşteri Odaklı
E-Nilsa Yazılım ve İnteraktif Medya Ajansı olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandıran ve çalışma verimliliğiniz arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir
 
KURUMSAL 
Merkez yeri Aydın olan E-Nilsa Yazılım ve İnteraktif Medya Ajansı  Web Tasarım, Grafik Tasarım, Web Tabanlı Yazılımlar üzerine birçok projeye imza atmıştır. 
 
Kurumsal yapısında; ana faaliyet alanı Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Yazılım hizmetleridir. 
 
Kısa zamanda müşterilerinin güvenini kazanarak, bu güvene layık olmak ve sosyal sorumluluk anlayışımız adına sizleri memnun etme gayreti ve kararlılığı içindeyiz.
 
İlkelerimiz: 
Müşteri odaklı çalışma prensibi 
Müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılamak 
Bu beklentilerin çalışmalarımızın temelini oluşturması 
İsteklerinize göre profesyonel çözümler üretmek 
Gelişime açık, modern anlayışı benimsemek 
 
Misyonumuz:
Çağdaş tasarım anlayışı gereğince, tasarımlarımızı sürekli gözden geçirmek, popüler çizgileri takip etmek ve kendimizi devamlı iyileştirerek, yenileyerek çalışmalarımıza önem ve öncelik vermek.

Bu yazıya henüz yorum yazılmamış